АГРОРЕММАШ-БЦ

Сільськогосподарська техніка

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ !!!

З нагоди святкування Дня Машинобудівника та 20-річчя з дня заснування підприємства «Агрореммаш» запроваджується акційна пропозиція на купівлю будь-якої сільськогосподарської техніки виробництва «Агрореммаш» зі знижкою 5% та безкоштовною доставкою до замовника.
Для дилерів запроваджується 5% знижка додатково до існуючої на даний момент. Акція діє з 17 по 25 вересня 2018 року. За додатковою інформацією звертатись за телефоном 097-136-66-12

Partner-iconПартнерська програма cпівпраці з ТОВ «Агрореммаш-БЦ»

Мета програми: Налагодження зв’язків з бажаючими співпрацювати з нашим підприємством в сфері реалізації сільськогосподарської ґрунтообробної техніки.
Винагорода партнера: В разі знаходження партнером покупця, який перераховує на розрахунковий рахунок заводу повну вартість техніки, винагорода партнера становить 5% від вартості техніки.

 

Детальніше...

 

Увага! Компенсація 25% за придбання техніки!

Kompensatcіia-20-za-pridbannia-tekhnіki
 
Шановні клієнти.
Рішенням Кабінету міністрів України від 4 квітня 2018 року «Агрореммаш» увійшов до переліку виробників сільськогосподарської техніки, 25% вартості якої компенсується за рахунок державного бюджету.

 

Детальніше...

 

 

.

Контакти

ТОВ «АГРОРЕММАШ-БЦ»

Україна,
Київська область,
м. Біла Церква, 09112
Сквирське шосе, 29

тел/факс: +380(4563) 6-20-13
тел: +380(4563) 6-75-00

Skype: agroremmash

Увага, підробка нашої продукції!

poddelka 1Останнім часом в мережі інтернет з'явилися сайти з копіями фотографій і назвою нашої продукції на яких продається техніка не нашого виробництва. Також почастішали факти продажу контрафактної продукції під виглядом техніки виробництва «Агрореммаш», яка зовні схожа на оригінал і пропонується споживачу під назвою АГД.

Детальніше...