АГРОРЕММАШ-БЦ

Сільськогосподарська техніка

Partner-iconПартнерська програма cпівпраці з ТОВ «Агрореммаш-БЦ»

Мета програми: Налагодження зв’язків з бажаючими співпрацювати з нашим підприємством в сфері реалізації сільськогосподарської ґрунтообробної техніки.
Винагорода партнера: В разі знаходження партнером покупця, який перераховує на розрахунковий рахунок заводу повну вартість техніки, винагорода партнера становить 5% від вартості техніки.

 

Детальніше...

 

Увага! Компенсація 25% за придбання техніки!

Kompensatcіia-20-za-pridbannia-tekhnіki
 
Шановні клієнти.
Рішенням Кабінету міністрів України від 4 квітня 2018 року «Агрореммаш» увійшов до переліку виробників сільськогосподарської техніки, 25% вартості якої компенсується за рахунок державного бюджету.

 

Детальніше...

 

 

.

Технічна документація

АГД - базова конструкція агрегату ґрунтообробного дискового навісного. Комплектується двома рядами сферичного робочого органу та опорно-прикочуючим катком.

Умовні позначення в маркуваннях агрегатів означають:

А - додаткова комплектація агрегату граблинами, яка встановлюється за опорно-прикочуючим катком.
В - додаткова комплектація в передній частині агрегату подрібнюючим катком для роботи агрегату на забур'янення ґрунтах.
К - додаткова комплектація агрегату культиваторними лапами.
Л - комплектація агрегату сферичними робочими органами меншого діаметра в замін стандартних.
Н - причіпний агрегат комплектується додатково транспортним ходом.
Р - комплектація агрегату стійками кріплення робочих органів до підшипниковому вузлу із зовнішнього боку для кращої роботи агрегату на забур'янення ділянках.
У - додаткова комплектація причіпного агрегату подрібнювальним катком і культиваторними лапами для роботи на забур'янення ґрунтах.
Х - додаткова комплектація агрегату бічними огорожами для захисту рослин при роботі в міжряддях хмелю, виноградників і т.д.

Увага, підробка нашої продукції!

poddelka 1Останнім часом в мережі інтернет з'явилися сайти з копіями фотографій і назвою нашої продукції на яких продається техніка не нашого виробництва. Також почастішали факти продажу контрафактної продукції під виглядом техніки виробництва «Агрореммаш», яка зовні схожа на оригінал і пропонується споживачу під назвою АГД.

Детальніше...