АГРОРЕММАШ-БЦ

Сільськогосподарська техніка

Partner-iconПартнерська програма cпівпраці з ТОВ «Агрореммаш-БЦ»

Мета програми: Налагодження зв’язків з бажаючими співпрацювати з нашим підприємством в сфері реалізації сільськогосподарської ґрунтообробної техніки.
Винагорода партнера: В разі знаходження партнером покупця, який перераховує на розрахунковий рахунок заводу повну вартість техніки, винагорода партнера становить 5% від вартості техніки.

 

Детальніше...

 

Увага! Компенсація 25% за придбання техніки!

Kompensatcіia-20-za-pridbannia-tekhnіki
 
Шановні клієнти.
Рішенням Кабінету міністрів України від 4 квітня 2018 року «Агрореммаш» увійшов до переліку виробників сільськогосподарської техніки, 25% вартості якої компенсується за рахунок державного бюджету.

 

Детальніше...

 

 

.

Історія та сьогодення Агрореммашу

agd-1 belarusІсторія створення підприємства «Агрореммаш» починається з 20 листопада 1998 року, коли група провідних спеціалістів заводу «Сільмаш» під керівництвом Миколи Івановича Єсьмана об’єднали свої зусилля, знання та професійні навики в єдине ціле. Основною метою створення нового підприємства було задоволення потреб українських сільських господарств якісною та недорогою ґрунтообробною технікою.

В цей час, за активної участі спеціалістів підприємства, з’являється перша дослідна партія ґрунтообробних дискових агрегатів з шириною захвату 2,3 м – АГД-2,3. Аналогів такої техніки на той час ще не було в Україні. Вони використовувались для обробітку ґрунту на глибині 8-20 см і розпушування брил човниковим методом без роз’ємних борозд та звальних гребнів. Робочий орган виконував обертовий рух і сила тертя по диску була мінімальною, що забезпечувало високий ККД і значно меншу енергоємність при обробці та економію палива, порівняно з лемішними плугами.

В 2002 році було розроблено конструкції дискових лущильників ЛГН-1,7, ЛГН-2,4.

В 2003 році прийнято рішення припинити випуск АГД-2,3 та налагодити виробництво більш сучасних агрегатів АГД-2,5. Завдяки ряду конструкторських рішень нова модель мала переваги в порівнянні з попередньою: з’явилась можливість регулювання кута атаки в залежності від твердості та вологості ґрунту, значно зменшилось навантаження на підвіску трактора при агрегатуванні та зменшилась вага агрегату.

В тому ж році розпочалось виготовлення також АГД-1,3, АГД-1,8 та АГД-3,5.

В 2005 році модельний ряд агрегатів типу АГД був значно розширений, було випущено нові АГД-2,1, АГД-2,8, АГД-2,8Л, АГД-4,5. Також був припинений випуск дискових лущильників типу ЛГН, замість яких розроблено нові АГД-1,8Л, АГД-2,5Л.

agd-5 6В 2006 році інженерами підприємства розроблено нову конструкцію стійки робочого органа, завдяки чому значно була підвищена стійкість підшипникового вузла агрегатів. На міжнародній виставці «Агро-2006» підприємство виставляє новий подрібнювач пожнивних залишків ПР-2,6, культиватор для міжрядкового обробітку рослинних культур КПУ-3,4 та широкозахватний агрегат АГД-5,6.

В січні 2007 року було запущено дільницю по виготовленню робочих органів до агрегатів, в тому числі диски типу «ромашка».

На виставці «Агро-2007» підприємство виставляє новий ряд своїх розробок: агрегат для обробітку ґрунту в міжряддях хмелю АГД-1,8Х, агрегат для передпосівної обробки ґрунту АГД-3,5К та АГД-2,5Р, призначений для обробітку ущільнених грунтів.

В 2008 році підприємство виготовляє перші пробні культиватори типу КПУ і плоскоріз ПН-2,5. Крім того, було розпочато реконструкцію адміністративно-побутового корпусу площею 271 кв.м., виробничих приміщень допоміжного виробництва площею 175 кв.м. та основного виробництва площею 540 кв.м.

В 2010 році підприємство отримало замовлення на розробку кінних возів та підготувало технічну документацію на виготовлення чизельних агрегатів АГЧ-4,0 та копалки КН-1.

В 2013 році підприємство закінчує реконструкцію адміністративно-побутового корпусу та виробничих приміщень і в тому ж році розпочинає виробництво плугів різної кількості корпусів та різної ширини захвату.

В 2014 році налагоджується випуск нових видів ґрунтообробної техніки: сніговий відвал ВСУ-2,5, борона БЗТ, грунтофреза АГФ-1,5 і гребнеутворювач АГУ-2.

В 2015 році спільно з дослідним інститутом імені Л.Погорілого підприємство розробляє агрегат для смугового обробітку ґрунту СТА-4, а в подальшому на замовлення лісового господарства агрегат АГДЛ-1,8 і для садового господарства бокову фрезу ФСБ-0,6.

Підприємство на 18 році свого життя виготовляло вже більше 100 одиниць сільськогосподарської техніки, має більше 20 партнерів-дилерів з розгалуженою мережею центрів по всій Україні, а також в Молдові. Наша техніка проходить державні випробування в дослідному інституті імені Л.Погорілого та по висновках має ряд переваг над аналогами по якості та вартості. Техніка запатентована та сертифікована і відповідає всім нормам українських та світових стандартів.

З 2017 року створено нове підприємство ТОВ «Агрореммаш-БЦ» яке продовжує традиції виготовлення сільськогосподарської техніки та є наступником СТ ВФ «Агрореммаш».

 

Адміністрація Агрореммашу щиро дякує своїм працівникам за їх значний внесок в успішність підприємства і сподівається в подальшому на продовження традицій, закладених засновниками фірми, на виконання основної мети підприємства: задоволення потреб сільських господарств якісною та недорогою технікою, а також достойна оплата праці своїх працівників.

Увага, підробка нашої продукції!

poddelka 1Останнім часом в мережі інтернет з'явилися сайти з копіями фотографій і назвою нашої продукції на яких продається техніка не нашого виробництва. Також почастішали факти продажу контрафактної продукції під виглядом техніки виробництва «Агрореммаш», яка зовні схожа на оригінал і пропонується споживачу під назвою АГД.

Детальніше...