АГРОРЕММАШ-БЦ

Сільськогосподарська техніка

Partner-iconПартнерська програма cпівпраці з ТОВ «Агрореммаш-БЦ»

Мета програми: Налагодження зв’язків з бажаючими співпрацювати з нашим підприємством в сфері реалізації сільськогосподарської ґрунтообробної техніки.
Винагорода партнера: В разі знаходження партнером покупця, який перераховує на розрахунковий рахунок заводу повну вартість техніки, винагорода партнера становить 5% від вартості техніки.

 

Детальніше...

 

Увага! Компенсація 25% за придбання техніки!

Kompensatcіia-20-za-pridbannia-tekhnіki
 
Шановні клієнти.
Рішенням Кабінету міністрів України від 4 квітня 2018 року «Агрореммаш» увійшов до переліку виробників сільськогосподарської техніки, 25% вартості якої компенсується за рахунок державного бюджету.

 

Детальніше...

 

 

.

Виставки

2017 06 07 exposition agro-2017По багаторічній традиції наше підприємство в перший тиждень червня приймає участь у Міжнародній агропромисловій виставці. 29-та за ліком «Агро 2017» пройшла в цьому році також за участю наших найкращих зразків техніки.

Ця агровиставка вважається найбільшою в Східній Європі і вона є ефективною платформою для презентації свого виробництва та інноваційних рішень в галузі машинобудування. У виставці щорічно приймають участь лідери світового та українського сільськогосподарського машинобудування, до яких відноситься також і наше підприємство.

2016 06 08 exposition agro-2016З 8 по 11 червня 2016 року ТОВ «Агрореммаш-БЦ» прийняв участь у ХХVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка проходила в Національному Експоцентрі в місті Києві. «АГРО-2016» є однією з наймасштабніших агропромислових виставок в Східній Європі, в ній прийняли участь більше 1200 компаній з 15 країн світу.

На виставці ТОВ «Агрореммаш-БЦ» приймав участь в тематичній експозиції «Нові технічні засоби вітчизняного виробництва для фермерських та середніх господарств за групами машин», організованої Департаментом землеробства та технічної політики Міністерства АПК України і УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, в якій було виставлено 29 одиниць сільськогосподарської техніки власного виробництва: агрегати дискові, чизельні та фрезерні, плуги, культиватори, сівалки та інше.

Увага, підробка нашої продукції!

poddelka 1Останнім часом в мережі інтернет з'явилися сайти з копіями фотографій і назвою нашої продукції на яких продається техніка не нашого виробництва. Також почастішали факти продажу контрафактної продукції під виглядом техніки виробництва «Агрореммаш», яка зовні схожа на оригінал і пропонується споживачу під назвою АГД.

Детальніше...