АГРОРЕММАШ-БЦ

Сільськогосподарська техніка

Partner-iconПартнерська програма cпівпраці з ТОВ «Агрореммаш-БЦ»

Мета програми: Налагодження зв’язків з бажаючими співпрацювати з нашим підприємством в сфері реалізації сільськогосподарської ґрунтообробної техніки.
Винагорода партнера: В разі знаходження партнером покупця, який перераховує на розрахунковий рахунок заводу повну вартість техніки, винагорода партнера становить 5% від вартості техніки.

 

Детальніше...

 

Увага! Компенсація 25% за придбання техніки!

Kompensatcіia-20-za-pridbannia-tekhnіki
 
Шановні клієнти.
Рішенням Кабінету міністрів України від 4 квітня 2018 року «Агрореммаш» увійшов до переліку виробників сільськогосподарської техніки, 25% вартості якої компенсується за рахунок державного бюджету.

 

Детальніше...

 

 

.

Про компанію

«Агрореммаш» є першим в Україні винахідником та розробником ґрунтообробних дискових агрегатів. З 1998 року ми працюємо на вітчизняному ринку виробників сільськогосподарської техніки. Підприємство має 18 патентів на винаходи, за якими виготовляємо і пропонуємо Вам широкий спектр дискових ґрунтообробних агрегатів серії АГД з різною шириною захвату та для тракторів різного класу потужності. Техніка, яку ми виготовляємо для села, пройшла державні випробування на УкрНДІПТВ ім. Погорілого і по висновках має ряд переваг над аналогами, які в даний час представлені на ринку сільськогосподарської техніки.

Із року в рік підприємство розширює випуск різноманітних запасних частин і здійснює ремонти деталей та вузлів сільськогосподарської техніки.

Наше підприємство гарантує якість техніки та сервісне обслуговування.

 • Агрегати навісні: АГД-1,3; АГД-1,8; АГД-1,8Л; АГД-1,8Х; АГД-2,1; АГД-2,5; АГД-2,5Л; АГД-2,5К; АГД-2,8; АГД-2,8Л; АГД-3,5; АГД-3,5 В; АГД-3,5К; АГД-3,5Л; АГД-4,5; АГД-5,6; АГД-7,2;
 • Агрегати причіпні: АГД-2,1Н; АГД-2,5Н; АГД-2,8Н; АГД-3,5Н; АГД-3,5У; АГД-4,5Н;
 • Агрегати чизельні: АГЧ-1,8; АГЧ-2,5; АГЧ-4,0;

Основна мета нашого підприємства - задовольнити потреби замовника, тому наше підприємство постійно працює над тим, щоб випускати недорогу та якісну техніку, яка б відповідала сучасним умовам органічного землеробства і займала гідне місце в ефективних технологіях по нарощуванню гумусу в ґрунті, а в найближчій перспективі - для почвозберігаючого землеробства за технологіями No-till.
Крім того, сьогодні ми також виготовляємо:

 • Культиватори універсальні серії КПУ: КПУ-1,9; КПУ-3,4; КПУ-4,8; КПУ-8;
 • Картоплесаджалки навісні КСН-2;
 • Копалки навісні КН-1; КН-2;
 • Подрібнювачі роторні ПР-2,6;
 • Агрегати грунтообробні подрібнювачі АГП - 2,8;
 • Агрегати підгортачі дискові АПД-2; АПД-4;
 • Агрегати грунтообробні біологічного захисту АГБЗ - 4,5;
 • Фаетон ФО-4;
 • Вози кінні ВК-2.

З року в рік підприємство розширює випуск різноманітних запасних частин і здійснює капітальні ремонти вітчизняної та імпортної агротехніки.
Наша техніка запатентована, сертифікована і відповідає всім нормам як українських так і світових стандартів.
Наше підприємство гарантує високу якість техніки та сервісне обслуговування.

Увага, підробка нашої продукції!

poddelka 1Останнім часом в мережі інтернет з'явилися сайти з копіями фотографій і назвою нашої продукції на яких продається техніка не нашого виробництва. Також почастішали факти продажу контрафактної продукції під виглядом техніки виробництва «Агрореммаш», яка зовні схожа на оригінал і пропонується споживачу під назвою АГД.

Детальніше...