АГРОРЕММАШ-БЦ

Сільськогосподарська техніка

Увага! Компенсація 25% за придбання техніки!

Kompensatcіia-20-za-pridbannia-tekhnіki
 
Шановні клієнти.
Рішенням Кабінету міністрів України від 4 квітня 2018 року «Агрореммаш» увійшов до переліку виробників сільськогосподарської техніки, 25% вартості якої компенсується за рахунок державного бюджету.

 

Детальніше...

 

 

.

Партнерська програма співпраці з ТОВ «Агрореммаш-БЦ»

Partner-iconМета програми: Налагодження зв’язків з бажаючими співпрацювати з нашим підприємством в сфері реалізації сільськогосподарської ґрунтообробної техніки.

Потенційні партнери: юридичні особи та фізичні особи-підприємці (з наявністю розрахункового рахунку в будь-якому банку), які мають навички та вміння в пошуках потенційних покупців сільськогосподарської ґрунтообробної техніки.

Потенційні покупці: дрібні фермери з невеликим дворовим господарством, фермерські господарства зі створенням юридичної особи, сільськогосподарські та інші корпорації, лісові господарства, садові господарства, дилерські товариства з мережею виставкових майданчиків, зарубіжні фермери та підприємства.

Про виробника: Завод «Агрореммаш» виробляє понад 100 найменувань сільськогосподарської ґрунтообробної техніки з 1998 року. «Агрореммаш» є першим винахідником та розробником ґрунтообробних дискових агрегатів. Підприємство має понад 20 патентів на винаходи. Техніка, яка виробляється підприємством проходить державні випробування в науково-дослідницькому інституті УкрНДІПВТ імені Л.Погорілого.

План співпраці: Будь-яка юридична особа чи фізична особа-підприємець своїми силами знаходить через інтернет або особисто покупця на ґрунтообробну сільськогосподарську техніку заводу «Агрореммаш», який сплачує вартість придбаної техніки напряму на завод. При цьому партнер є лише посередником в пошуку покупця, він не відповідає за доставку техніки покупцю, не отримує і не передає грошові кошти від покупця на завод, не відповідає за подальше сервісне обслуговування.

Обов’язки партнера: Рекламування продукції може здійснюватись будь-яким не забороненим діючим законодавством України способом з наявністю зображень фотографій техніки, яких можна скопіювати на офіційному сайті підприємства http://agroremmash.net.ua/, при цьому обов’язкова наявність в об’явах згадування про виробника техніки.

Винагорода партнера: В разі знаходження партнером покупця, який перераховує на розрахунковий рахунок заводу повну вартість техніки, винагорода партнера становить 3% від вартості техніки. Винагорода перераховується на розрахунковий рахунок партнера за відповідним партнерським договором між партнером та заводом. В разі продажу техніки на суму від 150 тисяч гривень протягом одного календарного місяця винагорода партнера становить 4% від вартості техніки. В разі продажу техніки на суму від 500 тисяч гривень протягом одного календарного місяця винагорода партнера становить 5% від вартості техніки.

Контакти з заводом:

  • з питань переліку техніки, наявності на складі та ціни на техніку – Наталія – (097)-136-66-12;
  • з питань організації співпраці та укладення партнерського договору – Олександр – (067)-255-23-53.

Побажання: Будь-яка робота має приносити задоволення, особливо фінансове, тому бажаємо фінансового задоволення всім нашим партнерам та заводу.

Детальніше в цій категорії: « Партнери

Увага, підробка нашої продукції!

poddelka 1Останнім часом в мережі інтернет з'явилися сайти з копіями фотографій і назвою нашої продукції на яких продається техніка не нашого виробництва. Також почастішали факти продажу контрафактної продукції під виглядом техніки виробництва «Агрореммаш», яка зовні схожа на оригінал і пропонується споживачу під назвою АГД.

Детальніше...