АГРОРЕММАШ-БЦ

Сільськогосподарська техніка

Partner-iconПартнерська програма cпівпраці з ТОВ «Агрореммаш-БЦ»

Мета програми: Налагодження зв’язків з бажаючими співпрацювати з нашим підприємством в сфері реалізації сільськогосподарської ґрунтообробної техніки.
Винагорода партнера: В разі знаходження партнером покупця, який перераховує на розрахунковий рахунок заводу повну вартість техніки, винагорода партнера становить 5% від вартості техніки.

 

Детальніше...

 

Новини

Kompensatcіia-20-za-pridbannia-tekhnіkiШановні клієнти. Рішенням Кабінету міністрів України від 4 квітня 2018 року «Агрореммаш» увійшов до переліку виробників сільськогосподарської техніки, 25% вартості якої компенсується за рахунок державного бюджету.

 

 

 

 

 

KNC-1 2В зв’язку з багаточисельними замовленнями фермерів та вивчивши досвід європейських виробників ТОВ «Агрореммаш-БЦ» прийняв рішення власними силами розробити нову копалку навісну КНЦ-1,2 для збирання часнику та цибулі. Загалом на європейському ринку такої техніки обмаль, а та, яка є не по кишені вітчизняним фермерам.

Копалка вже пройшла кілька випробувань на різних ґрунтах і показала свою роботоздатність. Нова техніка також отримала багато відгуків від спеціалістів на Міжнародній промисловій виставці «Агро 2017».

КНЦ-1,2 – це виріб з простою та компактною конструкцією, простий в обслуговуванні та надійний в експлуатації. Основними елементами є рама, викопувальний квадратний вал (або лемеші), опорний каток, відсіювальний транспортер, бункер, грунтодробилка та дискові ножі.

216x2007-10 червня 2017 року відбудеться XXІХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2017», в рамках якої буде представлено 22 одиниці сільськогосподарської техніки виробництва ТОВ "Агрореммаш-БЦ". Серед них агрегати грунтообробні дискові, чизельні та фрезерні, культиватори, плуги та інші.

 

Підсумки виставки

 

Експозиція нашого підприємства буде знаходитись в центрі виставки біля першого павільйону.

Всіх бажаючих ознайомитись з нашою технікою запрошуємо в Національний Експоцентр України за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушакова, 1, часи роботи 7-10 червня 2017 року з 9 до 17 години.

П'ятниця, 30 вересня 2016 23:37

Фахівець з великим досвідом.

2016 09 30 SuknevДля підприємства, яке виготовляє сільськогосподарську техніку наявність професійних фахівців по роботі на фрезерних верстатах має важливе значення. Тому ми можемо з гордістю відповісти, що з Сукнєвим Сергієм Генріховичем наше підприємство може бути спокійним. Сергій Генріхович вже майже 50 років працює фрезерувальником і не існує жодного фрезерного верстату, з яким би не зміг дати раду наш герой.

Вівторок, 02 серпня 2016 23:41

Передовик виробництва

2016 08 02 Reznik 1Неможливо уявити сучасне життя, без застосування такого міцного і доступного способу з’єднання, як зварювання. Завдяки всесвітньо відомому Патонівському інституту електрозварювання Україна в цій галузі займає передові позиції в світі.

Саме в Україні вперше були розроблені та застосовані електричні контактно-стикові зварювальні машини, автоматичні зварювальні апарати. Найкращими в світі вважаються також і українські зварювальники.

Четвер, 21 липня 2016 15:46

За добре серце і руки золоті

2016 07 22 MіshchenkoНа підприємстві ТОВ «АГРОРЕММАШ-БЦ» працюють провідні спеціалісти сільськогосподарського машинобудування, професіонали своєї справи. Однією з кращих та найдосвідченіших є Міщенко Олена Францівна, маляр з багаторічним стажем. Її робота має важливе значення, так як Олена Францівна надає нашій продукції яскравих кольорів, які відомі багатьом сільгоспвиробникам.

XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016»8-11 червня 2016 року відбудеться XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016», в рамках якої буде представлено 29 одиниць сільськогосподарської техніки виробництва ТОВ "Агрореммаш-БЦ". Серед них агрегати грунтообробні дискові, чизельні та фрезерні, культиватори, плуги, сівалки та інші.

Експозиція нашого підприємства буде знаходитись в центрі виставки біля першого павільйону.

 

Підсумки виставки

 

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з нашою технікою в Національному Експоцентрі України

за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушакова, 1.

Часи роботи 8-11 червня 2016 року з 9 до 17 години.

Середа, 30 липня 2014 10:04

Новини

2011 рік: червень (2-5 червня): На виставці Агро-2011 представлена нова техніка: АГП-2,8(агрегат грунтообробний подрібнюючий), АПД-3,4(агрегат підгортувач дисковий), ФО-4(Фаетон однокінний).

Увага, підробка нашої продукції!

poddelka 1Останнім часом в мережі інтернет з'явилися сайти з копіями фотографій і назвою нашої продукції на яких продається техніка не нашого виробництва. Також почастішали факти продажу контрафактної продукції під виглядом техніки виробництва «Агрореммаш», яка зовні схожа на оригінал і пропонується споживачу під назвою АГД.

Детальніше...