АГРОРЕММАШ

Сільськогосподарська техніка

АКЦІЯ до Дня Збройних Сил України

Ensign of the Ukrainian Armed Forces.svg6 грудня 2017 року на загальнонаціональному рівні відзначається День Збройних Сил України. Для нашої країни в даний момент національні війська відіграють дуже важливу роль щодо захисту миру на території України.
Виробник сільськогосподарської ґрунтообробної техніки СТ ВФ «Агрореммаш» неодноразово підтримував і підтримує наших військових в зоні АТО і з метою відзначення цієї події запроваджує нову акцію для всіх покупців на купівлю сільськогосподарської ґрунтообробної техніки зі знижкою в розмірі 8 %.
Акційна пропозиція діє у період з 27 листопада по 8 грудня 2017 року.
В разі придбання трьох та більше будь-яких агрегатів знижка збільшується до 10%. Крім того, поставка техніки до замовника здійснюється транспортом та за рахунок виробника.

Техническая документация

АГД - базова конструкція агрегату ґрунтообробного дискового навісного. Комплектується двома рядами сферичного робочого органу та опорно-прикочуючим катком.

Умовні позначення в маркуваннях агрегатів означають:

А - додаткова комплектація агрегату граблинами, яка встановлюється за опорно-прикочуючим катком.
В - додаткова комплектація в передній частині агрегату подрібнюючим катком для роботи агрегату на забур'янення ґрунтах.
К - додаткова комплектація агрегату культиваторними лапами.
Л - комплектація агрегату сферичними робочими органами меншого діаметра в замін стандартних.
Н - причіпний агрегат комплектується додатково транспортним ходом.
Р - комплектація агрегату стійками кріплення робочих органів до підшипниковому вузлу із зовнішнього боку для кращої роботи агрегату на забур'янення ділянках.
У - додаткова комплектація причіпного агрегату подрібнювальним катком і культиваторними лапами для роботи на забур'янення ґрунтах.
Х - додаткова комплектація агрегату бічними огорожами для захисту рослин при роботі в міжряддях хмелю, виноградників і т.д.