АГРОРЕММАШ

Сільськогосподарська техніка

АКЦІЯ до Дня Збройних Сил України

Ensign of the Ukrainian Armed Forces.svg6 грудня 2017 року на загальнонаціональному рівні відзначається День Збройних Сил України. Для нашої країни в даний момент національні війська відіграють дуже важливу роль щодо захисту миру на території України.
Виробник сільськогосподарської ґрунтообробної техніки СТ ВФ «Агрореммаш» неодноразово підтримував і підтримує наших військових в зоні АТО і з метою відзначення цієї події запроваджує нову акцію для всіх покупців на купівлю сільськогосподарської ґрунтообробної техніки зі знижкою в розмірі 8 %.
Акційна пропозиція діє у період з 27 листопада по 8 грудня 2017 року.
В разі придбання трьох та більше будь-яких агрегатів знижка збільшується до 10%. Крім того, поставка техніки до замовника здійснюється транспортом та за рахунок виробника.

Виставки

2017 06 07 exposition agro-2017По багаторічній традиції наше підприємство в перший тиждень червня приймає участь у Міжнародній агропромисловій виставці. 29-та за ліком «Агро 2017» пройшла в цьому році також за участю наших найкращих зразків техніки.

Ця агровиставка вважається найбільшою в Східній Європі і вона є ефективною платформою для презентації свого виробництва та інноваційних рішень в галузі машинобудування. У виставці щорічно приймають участь лідери світового та українського сільськогосподарського машинобудування, до яких відноситься також і наше підприємство.

2016 06 08 exposition agro-2016З 8 по 11 червня 2016 року СТ ВФ «Агрореммаш» прийняв участь у ХХVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка проходила в Національному Експоцентрі в місті Києві. «АГРО-2016» є однією з наймасштабніших агропромислових виставок в Східній Європі, в ній прийняли участь більше 1200 компаній з 15 країн світу.

На виставці СТ ВФ «Агрореммаш» приймав участь в тематичній експозиції «Нові технічні засоби вітчизняного виробництва для фермерських та середніх господарств за групами машин», організованої Департаментом землеробства та технічної політики Міністерства АПК України і УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, в якій було виставлено 29 одиниць сільськогосподарської техніки власного виробництва: агрегати дискові, чизельні та фрезерні, плуги, культиватори, сівалки та інше.