АГРОРЕММАШ

Сільськогосподарська техніка

АКЦІЯ до Дня Збройних Сил України

Ensign of the Ukrainian Armed Forces.svg6 грудня 2017 року на загальнонаціональному рівні відзначається День Збройних Сил України. Для нашої країни в даний момент національні війська відіграють дуже важливу роль щодо захисту миру на території України.
Виробник сільськогосподарської ґрунтообробної техніки СТ ВФ «Агрореммаш» неодноразово підтримував і підтримує наших військових в зоні АТО і з метою відзначення цієї події запроваджує нову акцію для всіх покупців на купівлю сільськогосподарської ґрунтообробної техніки зі знижкою в розмірі 8 %.
Акційна пропозиція діє у період з 27 листопада по 8 грудня 2017 року.
В разі придбання трьох та більше будь-яких агрегатів знижка збільшується до 10%. Крім того, поставка техніки до замовника здійснюється транспортом та за рахунок виробника.

Про компанію

СТ ВФ «Агрореммаш» є першим в Україні винахідником та розробником ґрунтообробних дискових агрегатів. З 1998 року ми працюємо на вітчизняному ринку виробників сільськогосподарської техніки. Наше підприємство має 18 патентів на винаходи, за якими виготовляємо і пропонуємо Вам широкий спектр дискових ґрунтообробних агрегатів серії АГД з різною шириною захвату та для тракторів різного класу потужності. Техніка, яку ми виготовляємо для села, пройшла державні випробування на УкрНДІПТВ ім. Погорілого і по висновках має ряд переваг над аналогами, які в даний час представлені на ринку сільськогосподарської техніки.

Із року в рік підприємство розширює випуск різноманітних запасних частин і здійснює ремонти деталей та вузлів сільськогосподарської техніки.

Наше підприємство гарантує якість техніки та сервісне обслуговування.

 • Агрегати навісні: АГД-1,3; АГД-1,8; АГД-1,8Л; АГД-1,8Х; АГД-2,1; АГД-2,5; АГД-2,5Л; АГД-2,5К; АГД-2,8; АГД-2,8Л; АГД-3,5; АГД-3,5 В; АГД-3,5К; АГД-3,5Л; АГД-4,5; АГД-5,6; АГД-7,2;
 • Агрегати причіпні: АГД-2,1Н; АГД-2,5Н; АГД-2,8Н; АГД-3,5Н; АГД-3,5У; АГД-4,5Н;
 • Агрегати чизельні: АГЧ-1,8; АГЧ-2,5; АГЧ-4,0;

Основна мета нашого підприємства - задовольнити потреби замовника, тому наше підприємство постійно працює над тим, щоб випускати недорогу та якісну техніку, яка б відповідала сучасним умовам органічного землеробства і займала гідне місце в ефективних технологіях по нарощуванню гумусу в ґрунті, а в найближчій перспективі - для почвозберігаючого землеробства за технологіями No-till.
Крім того, сьогодні ми також виготовляємо:

 • Культиватори універсальні серії КПУ: КПУ-1,9; КПУ-3,4; КПУ-4,8; КПУ-8;
 • Картоплесаджалки навісні КСН-2;
 • Копалки навісні КН-1; КН-2;
 • Подрібнювачі роторні ПР-2,6;
 • Агрегати грунтообробні подрібнювачі АГП - 2,8;
 • Агрегати підгортачі дискові АПД-2; АПД-4;
 • Агрегати грунтообробні біологічного захисту АГБЗ - 4,5;
 • Фаетон ФО-4;
 • Вози кінні ВК-2.

З року в рік підприємство розширює випуск різноманітних запасних частин і здійснює капітальні ремонти вітчизняної та імпортної агротехніки.
Наша техніка запатентована, сертифікована і відповідає всім нормам як українських так і світових стандартів.
Наше підприємство гарантує високу якість техніки та сервісне обслуговування.

Детальніше в цій категорії: Про компанію - Категорії продукції »