АГРОРЕММАШ-БЦ

Сільськогосподарська техніка

Вівторок, 18 липня 2017 17:53

Нова навісна копалка КНЦ-1,2 для збирання часнику та цибулі

KNC-1 2В зв’язку з багаточисельними замовленнями фермерів та вивчивши досвід європейських виробників ТОВ «Агрореммаш-БЦ» прийняв рішення власними силами розробити нову копалку навісну КНЦ-1,2 для збирання часнику та цибулі. Загалом на європейському ринку такої техніки обмаль, а та, яка є не по кишені вітчизняним фермерам.

Копалка вже пройшла кілька випробувань на різних ґрунтах і показала свою роботоздатність. Нова техніка також отримала багато відгуків від спеціалістів на Міжнародній промисловій виставці «Агро 2017».

КНЦ-1,2 – це виріб з простою та компактною конструкцією, простий в обслуговуванні та надійний в експлуатації. Основними елементами є рама, викопувальний квадратний вал (або лемеші), опорний каток, відсіювальний транспортер, бункер, грунтодробилка та дискові ножі.

Квадратний вал підкопує часник або цибулю та подає на транспортерну стрічку, яка складається з цепів та спеціальної сітки. Струшувачі піднімають транспортерну стрічку і грудки землі розбиваються об грудкодробилку, після чого культура далі потрапляє в бункер. Для викопування цибулі-ріпки або часнику 2-го року, необхідно встановити лемеші, що йдуть в комплекті, замість квадратного валу.

ТОВ «Агрореммаш-БЦ» і в подальшому планує розробляти нову техніку для вирощування та збирання часнику і цибулі, а саме машину для міжрядного обробітку, чизелювання та внесення добрив.

Читати 278 разів

Увага, підробка нашої продукції!

poddelka 1Останнім часом в мережі інтернет з'явилися сайти з копіями фотографій і назвою нашої продукції на яких продається техніка не нашого виробництва. Також почастішали факти продажу контрафактної продукції під виглядом техніки виробництва ТОВ «Агрореммаш-БЦ», яка зовні схожа на оригінал і пропонується споживачу під назвою АГД.

Детальніше...