АГРОРЕММАШ

Сільськогосподарська техніка

АКЦІЯ до Дня Збройних Сил України

Ensign of the Ukrainian Armed Forces.svg6 грудня 2017 року на загальнонаціональному рівні відзначається День Збройних Сил України. Для нашої країни в даний момент національні війська відіграють дуже важливу роль щодо захисту миру на території України.
Виробник сільськогосподарської ґрунтообробної техніки СТ ВФ «Агрореммаш» неодноразово підтримував і підтримує наших військових в зоні АТО і з метою відзначення цієї події запроваджує нову акцію для всіх покупців на купівлю сільськогосподарської ґрунтообробної техніки зі знижкою в розмірі 8 %.
Акційна пропозиція діє у період з 27 листопада по 8 грудня 2017 року.
В разі придбання трьох та більше будь-яких агрегатів знижка збільшується до 10%. Крім того, поставка техніки до замовника здійснюється транспортом та за рахунок виробника.
Вівторок, 18 липня 2017 17:53

Нова навісна копалка КНЦ-1,2 для збирання часнику та цибулі

KNC-1 2В зв’язку з багаточисельними замовленнями фермерів та вивчивши досвід європейських виробників СТ ВФ «Агрореммаш» прийняв рішення власними силами розробити нову копалку навісну КНЦ-1,2 для збирання часнику та цибулі. Загалом на європейському ринку такої техніки обмаль, а та, яка є не по кишені вітчизняним фермерам.

Копалка вже пройшла кілька випробувань на різних ґрунтах і показала свою роботоздатність. Нова техніка також отримала багато відгуків від спеціалістів на Міжнародній промисловій виставці «Агро 2017».

КНЦ-1,2 – це виріб з простою та компактною конструкцією, простий в обслуговуванні та надійний в експлуатації. Основними елементами є рама, викопувальний квадратний вал (або лемеші), опорний каток, відсіювальний транспортер, бункер, грунтодробилка та дискові ножі.

Квадратний вал підкопує часник або цибулю та подає на транспортерну стрічку, яка складається з цепів та спеціальної сітки. Струшувачі піднімають транспортерну стрічку і грудки землі розбиваються об грудкодробилку, після чого культура далі потрапляє в бункер. Для викопування цибулі-ріпки або часнику 2-го року, необхідно встановити лемеші, що йдуть в комплекті, замість квадратного валу.

СТ ВФ «Агрореммаш» і в подальшому планує розробляти нову техніку для вирощування та збирання часнику і цибулі, а саме машину для міжрядного обробітку, чизелювання та внесення добрив.

Читати 174 разів