АГРОРЕММАШ

Сільськогосподарська техніка

Новини

KNC-1 2В зв’язку з багаточисельними замовленнями фермерів та вивчивши досвід європейський виробників СТ ВФ «Агрореммаш» прийняв рішення власними силами розробити нову копалку навісну КНЦ-1,2 для збирання часнику та цибулі. Загалом на європейському ринку такої техніки обмаль, а та, яка є не по кишені вітчизняним фермерам.

Копалка вже пройшла кілька випробувань на різних ґрунтах і показала свою роботоздатність. Нова техніка також отримала багато відгуків від спеціалістів на Міжнародній промисловій виставці «Агро-2017».

КНЦ-1,2 – це виріб з простою та компактною конструкцією, простий в обслуговуванні та надійний в експлуатації. Основними елементами є рама, викопувальний квадратний вал (або лемеші), опорний каток, відсіювальний транспортер, бункер, грунтодробилка та дискові ножі.

216x2007-10 червня 2017 року відбудеться XXІХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017», в рамках якої буде представлено 22 одиниці сільськогосподарської техніки виробництва СТ ВФ "Агрореммаш". Серед них агрегати грунтообробні дискові, чизельні та фрезерні, культиватори, плуги та інші.

 

Підсумки виставки

 

Експозиція нашого підприємства буде знаходитись в центрі виставки біля першого павільйону.

Всіх бажаючих ознайомитись з нашою технікою запрошуємо в Національний Експоцентр України за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушакова, 1, часи роботи 7-10 червня 2017 року з 9 до 17 години.

П'ятниця, 30 вересня 2016 23:37

Фахівець з великим досвідом.

2016 09 30 SuknevДля підприємства, яке виготовляє сільськогосподарську техніку наявність професійних фахівців по роботі на фрезерних верстатах має важливе значення. Тому ми можемо з гордістю відповісти, що з Сукнєвим Сергієм Генріховичем наше підприємство може бути спокійним. Сергій Генріхович вже майже 50 років працює фрезерувальником і не існує жодного фрезерного верстату, з яким би не зміг дати раду наш герой.

Вівторок, 02 серпня 2016 23:41

Передовик виробництва

2016 08 02 Reznik 1Неможливо уявити сучасне життя, без застосування такого міцного і доступного способу з’єднання, як зварювання. Завдяки всесвітньо відомому Патонівському інституту електрозварювання Україна в цій галузі займає передові позиції в світі.

Саме в Україні вперше були розроблені та застосовані електричні контактно-стикові зварювальні машини, автоматичні зварювальні апарати. Найкращими в світі вважаються також і українські зварювальники.

Четвер, 21 липня 2016 15:46

За добре серце і руки золоті

2016 07 22 MіshchenkoНа підприємстві СТ ВФ «АГРОРЕММАШ» працюють провідні спеціалісти сільськогосподарського машинобудування, професіонали своєї справи. Однією з кращих та найдосвідченіших є Міщенко Олена Францівна, маляр з багаторічним стажем. Її робота має важливе значення, так як Олена Францівна надає нашій продукції яскравих кольорів, які відомі багатьом сільгоспвиробникам.

XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016»8-11 червня 2016 року відбудеться XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016», в рамках якої буде представлено 29 одиниць сільськогосподарської техніки виробництва СТ ВФ "Агрореммаш". Серед них агрегати грунтообробні дискові, чизельні та фрезерні, культиватори, плуги, сівалки та інші.

Експозиція нашого підприємства буде знаходитись в центрі виставки біля першого павільйону.

 

Підсумки виставки

 

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з нашою технікою в Національному Експоцентрі України

за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушакова, 1.

Часи роботи 8-11 червня 2016 року з 9 до 17 години.

Середа, 30 липня 2014 10:04

Новини

2011 рік: червень (2-5 червня): На виставці Агро-2011 представлена нова техніка: АГП-2,8(агрегат грунтообробний подрібнюючий), АПД-3,4(агрегат підгортувач дисковий), ФО-4(Фаетон однокінний).