АГРОРЕММАШ

Сільськогосподарська техніка

АКЦІЯ до Дня Збройних Сил України

Ensign of the Ukrainian Armed Forces.svg6 грудня 2017 року на загальнонаціональному рівні відзначається День Збройних Сил України. Для нашої країни в даний момент національні війська відіграють дуже важливу роль щодо захисту миру на території України.
Виробник сільськогосподарської ґрунтообробної техніки СТ ВФ «Агрореммаш» неодноразово підтримував і підтримує наших військових в зоні АТО і з метою відзначення цієї події запроваджує нову акцію для всіх покупців на купівлю сільськогосподарської ґрунтообробної техніки зі знижкою в розмірі 8 %.
Акційна пропозиція діє у період з 27 листопада по 8 грудня 2017 року.
В разі придбання трьох та більше будь-яких агрегатів знижка збільшується до 10%. Крім того, поставка техніки до замовника здійснюється транспортом та за рахунок виробника.

Культиватори

Призначений для виконання таких операцій:

Культиватор призначений для післясходової обробки посівів

Культиватор призначений для обробки посівів

Культиватор призначений для обробки посівів

Культиватор призначений для підготовки ґрунту перед посівами сільськогосподарських культур

Культиватор призначений для підготовки ґрунту перед посівами

Культиватор призначений для підготовки ґрунту перед посівами сільськогосподарських культур і догляду за парами

Культиватор призначений для підготовки ґрунту перед посівами

Культиватор призначений для підготовки грунту перед посівами сільськогосподарських культур та догляду за парами. Може використовуватися в усіх кліматичних зонах України на грунтах різного механічного складу з твердісю до 3,0 Мпа та вологістю 8-30%.

Культиватор призначений для інтенсивного розпушування поверхневого шару ґрунту для збереження вологи, вирівнювання поверхневого шару ґрунту і знищення бур'янів у розсадниках.