АГРОРЕММАШ

Сільськогосподарська техніка

Застосування нашої техніки і комплектація

Дискові ґрунтообробні агрегати АГД використовуються для безвідвальної обробки ґрунту на глибину 8-18 см човниковим методом з одночасним розпушуванням брил, вирівнюванням поверхні ґрунту і його прикочуванням.
Особливо ефективні при роботі на сухих твердих грунтах і схилах тому, що не переміщують грунт в поперечному напрямку руху і добре заробляють залишки в грунт.

Агрегати працюють таким чином: при переміщенні по полю диск виконує обертовий рух і сили тертя ґрунту по диску мінімальні, що забезпечує високий ККД і значно меншу енергоємність на оранці і економію палива в порівнянні з лемішними плугами. При контакті з пристроєм для очищення, грунт рівномірно сходить з ввігнутої сторони дисків, забезпечуючи рівну поверхню ґрунту на обробленому полі і закопує залишки в грунт. Наявність двох рядів дисків забезпечує інтенсивне подрібнення ґрунту. Опорні котки, положення яких регулюється за допомогою гвинтового пристрої, що забезпечують потрібну глибину обробки ґрунту та подрібнення грудок у верхньому шарі ґрунту. Також в конструкції агрегатів передбачена можливість зміни кута атаки дисків залежно від типу і вологості ґрунту. Диски виробляються з внутрішнім загостренням, що робить дуже ефективною роботу агрегатів при обробці вузького, важкого ґрунту, в тому числі чорнозему, знижує тягову силу і збільшує стійкість при русі агрегату. Вирізи в дисках, в поєднанні з внутрішнім загостренням, забезпечують краще подрібнення пластів і звільняють від накопичених рослинних залишків перед диском.

За бажанням замовника агрегати додатково комплектуються боронами зубчастими або дошкою польовий, що дає можливість додатково вирівнювати поверхню ґрунту. Крім того є можливість комплектації катками з куточка, труби, смуги, залежно від типу ґрунту, а також граблинами або іншими видами ковзанок.