АГРОРЕММАШ

Сільськогосподарська техніка

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

banner agro-2016 780x120u

Новини

  • За добре серце і руки золоті

    2016 07 22 MіshchenkoНа підприємстві СТ ВФ «АГРОРЕММАШ» працюють провідні спеціалісти сільськогосподарського машинобудування, професіонали своєї справи. Однією з кращих та найдосвідченіших є Міщенко Олена Францівна, маляр з багаторічним стажем. Її робота має важливе значення, так як Олена Францівна надає нашій продукції яскравих кольорів, які відомі багатьом сільгоспвиробникам.

    Написано в Четвер, 21 липня 2016 15:46 Детальніше

Про компанію

СТ ВФ «Агрореммаш» є першим в Україні винахідником та розробником ґрунтообробних дискових агрегатів. З 1998 року ми працюємо на вітчизняному ринку виробників сільськогосподарської техніки. Наше підприємство має 18 патентів на винаходи, за якими виготовляємо і пропонуємо Вам широкий спектр дискових ґрунтообробних агрегатів з різною шириною захвату та для тракторів різного класу потужності. Техніка, яку ми виготовляємо для села, пройшла державні випробування на УкрНДІПВТ ім. Погорілого і по висновках має ряд переваг над аналогами, які в даний час представлені на ринку сільськогосподарської техніки.

Із року в рік підприємство розширює випуск різноманітних запасних частин і здійснює ремонти деталей та вузлів сільськогосподарської техніки.

Наше підприємство гарантує якість техніки та сервісне обслуговування.

Детальніше...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Знайти представництва у вашому мисті