АГРОРЕММАШ

Сільськогосподарська техніка

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Новини

  • XXІХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017»

    216x2007-10 червня 2017 року відбудеться XXІХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017», в рамках якої буде представлено 22 одиниці сільськогосподарської техніки виробництва СТ ВФ "Агрореммаш". Серед них агрегати грунтообробні дискові, чизельні та фрезерні, культиватори, плуги та інші.

    Експозиція нашого підприємства буде знаходитись в центрі виставки біля першого павільйону.

    Всіх бажаючих ознайомитись з нашою технікою запрошуємо в Національний Експоцентр України за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушакова, 1, часи роботи 7-10 червня 2017 року з 9 до 17 години.

Про компанію

СТ ВФ «Агрореммаш» є першим в Україні винахідником та розробником ґрунтообробних дискових агрегатів. З 1998 року ми працюємо на вітчизняному ринку виробників сільськогосподарської техніки. Наше підприємство має 18 патентів на винаходи, за якими виготовляємо і пропонуємо Вам широкий спектр дискових ґрунтообробних агрегатів з різною шириною захвату та для тракторів різного класу потужності. Техніка, яку ми виготовляємо для села, пройшла державні випробування на УкрНДІПВТ ім. Погорілого і по висновках має ряд переваг над аналогами, які в даний час представлені на ринку сільськогосподарської техніки.

Із року в рік підприємство розширює випуск різноманітних запасних частин і здійснює ремонти деталей та вузлів сільськогосподарської техніки.

Наше підприємство гарантує якість техніки та сервісне обслуговування.

Детальніше...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Знайти представництва у вашому мисті