АГРОРЕММАШ

Сільськогосподарська техніка

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Новини

  • Фахівець з великим досвідом.

    2016 09 30 SuknevДля підприємства, яке виготовляє сільськогосподарську техніку наявність професійних фахівців по роботі на фрезерних верстатах має важливе значення. Тому ми можемо з гордістю відповісти, що з Сукнєвим Сергієм Генріховичем наше підприємство може бути спокійним. Сергій Генріхович вже майже 50 років працює фрезерувальником і не існує жодного фрезерного верстату, з яким би не зміг дати раду наш герой.

    Написано в П'ятниця, 30 вересня 2016 23:37 Детальніше

Про компанію

СТ ВФ «Агрореммаш» є першим в Україні винахідником та розробником ґрунтообробних дискових агрегатів. З 1998 року ми працюємо на вітчизняному ринку виробників сільськогосподарської техніки. Наше підприємство має 18 патентів на винаходи, за якими виготовляємо і пропонуємо Вам широкий спектр дискових ґрунтообробних агрегатів з різною шириною захвату та для тракторів різного класу потужності. Техніка, яку ми виготовляємо для села, пройшла державні випробування на УкрНДІПВТ ім. Погорілого і по висновках має ряд переваг над аналогами, які в даний час представлені на ринку сільськогосподарської техніки.

Із року в рік підприємство розширює випуск різноманітних запасних частин і здійснює ремонти деталей та вузлів сільськогосподарської техніки.

Наше підприємство гарантує якість техніки та сервісне обслуговування.

Детальніше...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Знайти представництва у вашому мисті