АГРОРЕММАШ

Сільськогосподарська техніка

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Новини

  • Передовик виробництва

    2016 08 02 Reznik 1Неможливо уявити сучасне життя, без застосування такого міцного і доступного способу з’єднання, як зварювання. Завдяки всесвітньо відомому Патонівському інституту електрозварювання Україна в цій галузі займає передові позиції в світі.

    Саме в Україні вперше були розроблені та застосовані електричні контактно-стикові зварювальні машини, автоматичні зварювальні апарати. Найкращими в світі вважаються також і українські зварювальники.

    Написано в Вівторок, 02 серпня 2016 23:41 Детальніше

Про компанію

СТ ВФ «Агрореммаш» є першим в Україні винахідником та розробником ґрунтообробних дискових агрегатів. З 1998 року ми працюємо на вітчизняному ринку виробників сільськогосподарської техніки. Наше підприємство має 18 патентів на винаходи, за якими виготовляємо і пропонуємо Вам широкий спектр дискових ґрунтообробних агрегатів з різною шириною захвату та для тракторів різного класу потужності. Техніка, яку ми виготовляємо для села, пройшла державні випробування на УкрНДІПВТ ім. Погорілого і по висновках має ряд переваг над аналогами, які в даний час представлені на ринку сільськогосподарської техніки.

Із року в рік підприємство розширює випуск різноманітних запасних частин і здійснює ремонти деталей та вузлів сільськогосподарської техніки.

Наше підприємство гарантує якість техніки та сервісне обслуговування.

Детальніше...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Знайти представництва у вашому мисті